O nás

Fithbzdraví je nové diagnostické a výživové centrum v Havlíčkově Brodě, které se zaměřuje především na nutriční diagnostiku široké veřejnosti, ale i profesionálních sportovců a řešení problémů spojených s výživou a zdravím.

Pomocí profesionální váhy InBody 370s, která je u nás k dispozici jako v jediném výživovém centrum na vysočině, poskytujeme kompletní bioimpedanční diagnostiku těla. Dle konzultací se zákazníkem jsme schopny diagnostikovat a profesionálně zhodnotit i několikadenní jídelníček a kompletní stravovací návyky.

Dle požadavků klienta nabízíme komplexní programy pro snižování hmotnosti a tvarování těla, ale i pro nabírání a budování svalové hmoty.

V rámci poradenství v oblasti výživy samozřejmě nabízíme služby a poradenství ohledně tvarování postavy, cvičení a samozřejmě zdravého a správného pohybu.

Poradenství v oblasti výživy a diagnostické služby u nás zajišťuje profesionální diplomovaný nutriční terapeut Lukáš Ondráček.

Základem každého správného jídelníčku je dostatek jídla a ke krásné postavě je jednoduše potřeba se projíst a tím se také řídíme.

Důkladná diagnostika

Naším klientům nabízíme buď samostatně, nebo v rámci různých balíčků konzultace s výživovým specialistou ohledně stravy a též dokonalé probrání všech naměřených hodnot z profesionální bioimpedanční váhy.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně. Každý je jiný, každý má jiné cíle a sny. My se je snažíme vždy vyslechnout a pomáháme Vám nalézt tu nejdokonalejší cestu právě pro Vás .

Časová nezávislost

Časově nejsme nijak závislí a je jenom na Vás kdy budete moci přijít. V rámci bezplatné on-line konzultace na hlavní se stačí jenom dotázat na volný čas pro měření In body anebo lze vše vyřešit po telefonu dole na stránce.

“Budoucí lékař nebude léčit lidské tělo pomocí léků, ale spíše bude léčit a předcházet nemocem pomocí stravy.”

Thomas Alva Edison americký vynálezce a podnikatel 1847 – 1931